Bergen Limburg

Pepijn van RijenwebMijn naam is Pepijn van Rijen. Ik ben getrouwd met Wilma en vader van de tweeling Sofie en Simon en van dochter Esmee. Geboren en getogen in de omgeving van Breda, maar inmiddels al bijna 10 jaar een betrokken inwoner van Bergen (getrouwd met een Wellerlooise). Ik ben zelfstandig ondernemer; als trainer, coach en adviseur huren bedrijven en instellingen mij in om hun medewerkers te helpen ontwikkelen. Ik ben met name actief op het middenkader: leidinggevenden help ik in hun ontwikkeling op het gebied van communicatie en (leidinggevende) vaardigheden. Naast mijn werk ben ik ook actief als voorzitter van het Oranje Comité Bergen. We verzorgen met een groep enthousiaste vrijwilligers Koningsdag en Sint Nicolaas-activiteiten voor de jeugd in Aijen, Bergen en Nieuw-Bergen. In de tijd die ik overhoud, lees ik graag een boek, wandel ik met de hond in de prachtige omgeving van onze gemeente en geniet ik van de diverse activiteiten in onze gemeente. Ik ben een liberaal in hart en nieren: ik vind dat iedereen de vrijheid en verantwoordelijkheid heeft, of tenminste moet hebben, om eigen keuzes te kunnen maken en zelf bij te dragen aan een sociale en leefbare omgeving. Vanuit die overtuiging en de maatschappelijke betrokkenheid die ik voel in deze gemeente, heb ik me aangesloten bij de VVD. Zo kan ik niet alleen aan de zijkant staan om van zaken iets te vinden, maar daadwerkelijk een bijdrage leveren aan (de discussies over) het welzijn en de welvaart van de gemeente Bergen en al haar inwoners en ondernemers.


Copyright © 2017. All Rights Reserved.